piątek 24 Paź 2014

Czy łuszczyca to choroba zakaźna?

PIĘKNA DZIEWCZYNATO MIT. Celowo napisałam to z wielkiej litery, by raz na zawsze to zapamiętać. Chodzi przede wszystkim o osoby, mające kontakt z ludźmi chorymi. Przekonanie, że łuszczyca jest chorobą zakaźną budzi bowiem u wielu odrazę, co powoduje, że osoby chore czują się odtrącane. To zaś może generować stres, efektem czego będzie nasilenie objawów choroby. Postawa, która świadczy o naszym przekonaniu, że łuszczyca jest chorobą zakaźną, powodująca unikanie kontaktów z osobami chorymi wcale im nie pomaga. Trzeba więc jak najszybciej zmienić podejście do łuszczycy. A wszystko to wynika głównie z mylenia łuszczycy z grzybicą. Faktycznie ta druga choroba skóry jest zakaźna, ale łuszczyca – na pewno nie!

CZYTAJ WIĘCEJ NA:>> http://luszczyca.edu.pl/

Poznaj Możliwości Zarabiania!

Kliknij i zarabiaj przez internet!

Dodaj nas do profilu

FacebookMySpaceTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

POLUB NAS i bądź na bieżąco!

Zarabianie przez internet - praca dodatkowa w domu:

Kliknij tutaj i poznaj pewny system zarabiania przez internet!

logo Kliniki

Gościliśmy: